Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ilość wejść na stronę: 401546
http://www.sidom.pl
Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Gen. Władysława Andersa nr 106 w Wałbrzychu
aktualności
galeria
formularze
przetargi
ważne telefony
e-kartoteka
Szczegółowe dane wspólnoty:

siedziba:58-300 Wałbrzych, ul. Stanisława Moniuszki 3
NIP:886-27-81-672
REGON:891544566
typ wspólnoty:DUŻA WSPÓLNOTA
zarządzana od:01-11-2008
powierzchnia:736.35 m2
zarządca:
KRD - KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW
LOGO KRD
Uprzejmie informujemy, iż nasza firma podjęła współpracę z KRD...

Zobacz CERTYFIKAT

W ramach tej współpracy nasza firma działając w imieniu i na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych po podjęciu stosownych uchwał będzie dokonywała wpisu właścicieli zalegających z opłatami do REJESTRU DŁUŻNIKÓW.

Do Krajowego Rejestru Długów mają dostęp m.in. banki, firmy telekomunikacyjne, zakłady ubezpieczeń, przedsiębiorstwa dostarczające energię elektryczną, gaz, niektóre organy państwowe itp.

Osoba, której nazwisko zostanie zamieszczone w Rejestrze może więc mieć problemy z zaciągnięciem kredytu, zawarciem umowy dotyczącej korzystania z usług telekomunikacyjnych, energii elektrycznej, gazu itp.

Właściciele lokali zalegający w opłatach za mieszkanie na rzecz Wspólnoty powinni liczyć się z tym, że ich nazwiska mogą wkrótce zostać zamieszczone w Krajowym Rejestrze Długów ze wszystkimi tego konsekwencjami.
zaktualizowano: 03-10-2008

Copyright © projekt i wykonanie SN-DESIGN