Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ilość wejść na stronę: 499753
http://www.sidom.pl
O Nas
Firma SIDOM Zarządzanie Nieruchomościami działa na wałbrzyskim rynku od 2004 roku. Jesteśmy firmą administrującą i zarządzającą nieruchomościami, specjalizującą się w obsłudze nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych.

Zarządzamy nieruchomościami zarówno nowymi (developerskimi) jak i starszymi budynkami będącymi poprzednio zasobem gminy lub spółdzielni mieszkaniowych.
Średnia powierzchnia zarządzanych przez nas nieruchomości to ok. 1000 m2.
Nasi klienci to przede wszystkim klienci z polecenia.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości - profesjonalne oprogramowanie firmy ZUI Mieszczanin.
Nasi klienci (członkowie wspólnot) mają możliwość dostępu przez naszą stronę internetową do e-kartoteki.

Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (instytucje finansowe, firmy sprzątające, hydrauliczne, elektryczne i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług za rozsądną cenę. Jest to efekt naszej wieloletniej pracy i skali działania.

Jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 200 000,00 PLN z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej zarządcy nieruchomości.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Złóż zapytanie ofertowe

Copyright © projekt i wykonanie SN-DESIGN